Öncelikle Hotel Rabis’e nazik ilginize teşekkür ederiz. Modern, şık mimarisi ve butik hotel  tasarımı ile Şanlıurfa’nın kalbinde hizmet veren Hotel Rabis; balıklıgöl’e, kapalı çarşılara ve birçok turistik ve tarihi mekana yürüyüş mesafesindedir. Profesyonel kadrosu, konforlu odaları, ferah görünümü, huzur veren atmosferi ve kusursuz hizmet anlayışı ile benzersiz bir konaklama olanağı sunmaktadır.

Otelimiz şehir merkezinde olup; Balıklıgöl’e 400 m, Otogara 1 Km, Havaalanı’na 35 km,  Atatürk Barajı’na  70 km, Harran’a 44 km, Göbeklitepe’ye 18 km mesafededir.

Toplam oda sayımız 43 olmak üzere; 1 Kral Dairesi, 2 Suite (2 odalı) ve 40 Standart Odadan oluşmaktadır. Odalarımızda: 66 ekran lcd tv, minibar, duşakabin banyo, direkt telefon, saç kurutma makinesi, devamlı sıcak su, merkezi ısıtma soğutma sistemleri, elektronik kapı kilit sistemi, 24 saat oda servisi, uydu yayını, uyandırma servisi, wireless, ve yangın uyarı sistemi bulunmaktadır.

 

          11 – 13 Şubat 2009 tarihleri arasında Harran Üniversitesi’nde gerçekleşecek olan AKADEMİK BİLİŞİM Toplantısı için uygulayacağımız özel konaklama fiyatlarımız aşağıda bilgilerinize sunulmuştur.                                                                               

 

TEK KİŞİLİK ODA + KAHVALTI + KDV DAHİL GECELİK

50   TL

İKİ KİŞİLİK ODA + KAHVALTI + KDV DAHİL GECELİK

80   TL

ÜÇ KİŞİLİK ODA + KAHVALTI + KDV DAHİL GECELİK

110 TL

20 Oda opsiyonlu olarak konaklama tarihinin 3 gün öncesine kadar tutulacaktır.

v  Yukarıda belirtilen fiyatlar net olup, fiyatlara açık büfe kahvaltı ve KDV dahildir.

v  Çocuk indirimleri; 2 yetişkin yanında 0-6 yaş free, 7-12 yaş % 50 indirimlidir.

 

Otel hakkında detaylı bilgi için www.hotelrabis.com

HOTEL RABİS   Sarayönü Cd. Ptt karşısı ŞANLIURFA/Merkez    www.hotelrabis.com    

Tel : 0414 216 95 95 (pbx)   Fax: 0414 216 37 37                      info@hotelrabis.com